Image


Firma JM PRODUKT přímo výrábí prostředky na dezinfekci PACKA, MLÉKOMATŮ, MILKTAXI a prostorovou dezinfekci. Máme také výrobky na čištění a dezinfekci dojírny.

Image

NAŠE DEZINFEKCE A ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY PRO ZEMĚDĚLSTVÍ


PODROBNĚ O NAŠICH PRODUKTECH

JM KVART je extrémně koncentrovaný alkalický desinfekční a čistící prostředek na bázi kvarterních amoniových sloučenin a tenzidu.

JM KVART K je extrémně koncentrovaný kyselý desinfekční a mycí prostředek pro odstraňování minerálních úsazenin, vodního kamene a rzi.

VLASTNOSTI

Přípravky působí baktericidně a fungicidně (ničí bakterie, parazitické houby a plísně). Širokospektré pokrytí a zesílená účinnost proti nežádoucím mikroorganismům je podložena atesty na Escheria coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae (A – NNV). Přípravky rozpouštějí tuky, oleje, bílkoviny a usazeniny všeho druhu. Současně čistí a desinfikují. Slouží k ošetření chladících nádrží a povrchové desinfekci ploch a předmětů v potravinářství, stravovacích provozech, zdravotnictví. Jsou vhodné pro mytí výrobních zařízení a prostor pro výrobu potravin, sanitárních zařízení, bazénů, saun, jídelen apod.

OBLASTI POUŽITÍ

Čištění a desinfekce nerezových a keramických povrchů, tanků (PACKO), boxů, chladících zařízení. Zejména vhodné pro potravinářské a stravovací provozy, kuchyně, výdejny, chladírny, mlékárenské provozy, jatka, masny, živočišnou výrobu, drůbežářský průmysl, laboratoře a zdravotnická zařízení. Dále školy, hotely, restaurace, sauny, plavecké areály apod. Bezchybně (výborně) čistí a dezinfikuje veškeré pracovní plochy, zařízení a podlahy. Brání opětovné tvorbě usazenin. Působí preventivně a sanačně proti plísním rostoucím na dřevě.

DÁVKOVÁNÍ

PACKO – na 50 l ody 0,02 l J.M. KVARTu – cena 7,40 Kč (2 x dávkovačem). Při automatickém dávkování (samonasávání) se prostředky předřědí v poměru 1:10, takto nařeďěný roztok se používá v běžné 0,5% koncentraci. Pro dosažení optimálních výsledků střídejte přípravky J.M. KVART a KVART K

VÝHODY

Snadné a přesné dávkování (1 x dávkovačem = 0,01 l), osvědčená kvalita doložená používáním v zemědělských podnicích celé ČR a SK (viz referenční list), plná biologická odbouratelnost, ekonomicky výhodné balení – kanystr 10 l má vydatnost 500 proplachů, úspora – 1 proplach = 7,40 Kč (běžný prostředek 13,- až 17,- Kč), nulová agresivita – neleptá pryžové spoje. Přípravky neobsahují vonné látky.

PROSTOROVÁ DEZINFEKCE

Stáje, kotce, vepříny, drůbežárny, porodny, porážky, jatka apod. Zajištuje sanaci bakterií, plísní a hub. Dávkování: 0,02 – 0,05 l J. M. KVARTu na 10 l vody. Přípravek je možno v uvedeném ředění aplikovat i za provozu, protože nedochází k podráždění ani jiným zdravotním komplikacímu u zvířat. Pravidelné používání v provozech snižuje riziko možného přemnožení mikroorganismů.

BALENÍ

PE kanystry o obsahu 10l, dávkovače. Kanystry je možné vracet.

Zboží dodáváme osobně nebo na dobírku. Množstevní slevy nabízíme individuálně podle odebraného množství.

JM BIO FORTE


je čistící a odmašťovací koncentrát na bázi kokosového oleje rozpouštějící nečistoty biologického původu.

VLASTNOSTI

Organicky i ve studené vodě odstraňuje mastnotu a oleje, váže je na sebe, uvolňuje a odstraňuje usazeniny. Změkčuje vodu a snižuje její povrchové napětí. Povrch vody se chová jako elastická fólie, která zabraňuje vymývání hlubších nečistot.JM CHEM PERFEKT


je speciální čistící a odmašťovací koncentrát na bázi kokosového oleje a tenzidů rozpouštějící nečistoty chemického původu

VLASTNOSTI

Odstraňuje nečistoty chemického původu jako je vodní kámen, rez, mléčné usazeniny, neznečišťuje životní prostředí a nepůsobí agresivně (neleptá pryž).

OBLASTI POUŽITÍ

Potravinářsé provozy – masokombináty, jatky, řeznictví, zemědělská prvovýroba, dojící zařízení, mlékárenské provozy a zpracovatelé mléka, výrobny jídel a lahůdek, mrazírny, pekárny, prádelny (namáčení prádla), mokré čištění koberců, čištění motorů, odstraňování zbytků vosků, rzi, sazí a dehtu.

Technologický postup pro přípravu základního roztoku - ředění 1:6:

0,5 l J.M. BIO FORTE + 0,5 l J.M. CHEM PERFEKT + 6 l vody.

DÁVKOVÁNÍ

* 0,1 l základního roztoku na proplach 75 – 100 l – cena 5,30 Kč * čištění kanalizačních trubek: 0,2 l J.M. BIO FORTE smíchat s 10 l teplou vodou (cca 40 °C) nalít do kanalizace – roztok odstraní mastné usazeniny a zápach * strojní mytí (Wap) používejte 0,5 – 2 % roztok J. M. CHEM PERFEKT * pro mokré čištění koberců ruční i strojové použijte 0,2 % roztok, silnou nečistotu postříkat roztokem 1:3 (na malém kousku čištěného povrch vyzkoušejte předem stálobarevnost)

JM BASIC

je univerzální prací prostředek na bázi lipázy se silnou odmašťovací schopností. Byl vyvinut ve s ohledem na požadavky zákazníků v zemědělské prvovýrobě při praní zvláště znečištěného prádla.

VLASTNOSTI

Odstraňuje nečistoty biologického původu jako je mléko, živočišné a rostlinné tuky nebo pot. Účinně odstraňuje saze a dehet. Je vhodný pro praní prádla při teplotách 30 - 95 °C kromě vlny a hedvábí. Enzym lipáza je aktivní do 60 °C. Vodu z hlavního praní lze použít k namáčení prádla nebo k předpírce. Spolehlivě působí i ve velmi tvrdé vodě (nad 20°dh) a je šetrný k prádlu a použité enzymy oživují barvy. K zesílení pracího efektu ho lze používat s J.M. BIO FORTE a CHEM PERFEKT.

DÁVKOVÁNÍ

Balení: 7 kg PE pytel

Zboží dodáváme osobně nebo na dobírku. Množstevní slevy nabízíme individuálně podle odebraného množství.

Image

PRAKTICKÉ DÁVKOVAČE - DEZINFEKCI NEMUSÍTE PŘELÉVAT PŘI ŘEDĚNÍ

Image

DEZINFEKCE PRO CHLADÍCÍ ZAŘÍZENÍ, PACKO, MLÉKOMATY, MILKTAXI

Image

PROSTOROVÁ DEZINFEKCE - KOTCE, BOUDIČKY APOD.

OBJEDNÁVKY A KONTAKT


Máte nějaký dotaz? Potřebujete objednat zboží? NAPIŠTE NÁM NA EMAIL
JM PRODUKT s.r.o.
Jiří Michlovský
Vyhnalov 131
Týnec u Břeclavi

OBJEDNÁVKY ONLINE NEBO PO TELEFONU/E-MAILU
střední a severní Čechy, jižní Morava, Zlínsko, Vysočina
Jan Mráček
jižní a západní čechy, Vysočina, západní Slovensko
Tomáš Michlovský
Vysočina, Karlovy Vary
ing. Martin Hoffmann
Severní Morava, Východní Čechy, Východní Slovensko
Pavel Herman