Image


O NÁS & JM PRODUKT

Firma JM Produkt působí na trhu 30 let jako výrobce a dodavatel dezinfekčních a čistících prostředků. Dodává vlastní výrobky, vyráběné v České republice, které byly připraveny s využitím zkušeností v oblasti dojících zařízení a ve spolupráci s odborníky v oboru.

Zboží je k dispozici pouze v distribuční síti kvalifikovaných spolupracovníků. Naším cílem je dodávat kvalitní produkty za přijatelnou cenu. Zboží dodáváme osobně nebo na dobírku do jednoho týdne.

JM PRODUKT - Odborník na výrobu dezinfekce

V JM PRODUKTu se specializujeme na výrobu vysoce účinných dezinfekčních prostředků. Jsme váš spolehlivý partner v oblasti dezinfekce pro široké spektrum aplikací. Snažíme se poskytnout vám produkty, které splňují nejvyšší standardy kvality a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.

Naše dezinfekce je navržena tak, aby efektivně eliminovala mikroorganismy, bakterie a viry, které mohou představovat riziko pro zdraví. Využíváme pokročilé technologie a pečlivě vybrané složky, abychom dosáhli optimálního dezinfekčního účinku. Bezpečnost a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás vždy na prvním místě.

Prozkoumejte naši širokou škálu dezinfekčních produktů, které jsou vhodné pro různé oblasti, včetně zemědělství, lázeňství a klimatizace. Naše portfolio zahrnuje dezinfekci na výparníky, která je ideální pro udržení čistého a bezpečného prostředí ve vašich klimatizovaných prostorách. Důvěřujte naší zkušenosti a odbornosti a zajistěte si dezinfekci, na kterou se můžete spolehnout.

Navštivte naši webovou stránku www.jmprodukt.cz a objevte širokou škálu našich dezinfekčních produktů. Máme vše, co potřebujete pro efektivní dezinfekci a ochranu zdraví. S JM PRODUKTem se můžete spolehnout na kvalitu, bezpečnost a inovaci.

Stránka www.jmprodukt.cz/klimatizace (Dezinfekce pro klimatizace):

Dezinfekce pro klimatizace od JM PRODUKTu - Zajistěte si čistý a zdravý vzduch

V JM PRODUKTu jsme se specializovali na výrobu dezinfekčních prostředků pro klimatizace. Jsme si vědomi důležitosti čistého a zdravého vzduchu ve vašich prostorách a proto jsme vyvinuli inovativní řadu dezinfekce, která je speciálně navržena pro klimatizační systémy.

ZEMĚDĚLSTVÍ


15/7/2023 - Dávkovače

K dezinfekci dodáváme praktické dávkovače - 0,02l - dezinfekci tak nemusíte přelévat, neplýtvá se s ní, ani nemusíte mít obavy s podráždění kůže.
Dávkovače - dezinfekci nemusíte přelévat.
PODÍVEJTE SE NA VIDEO

1/6/2023 - Doporučení od MLEKOLAB
Ve firmě MLEKOLAB, s.r.o., Centrální laboratoř se používá čisticí přípravek JM KVART na praní PE vzorkovnic v běžných pračkách. Ve vzorkovnicích jsou zbytky syrového mléka a na vzorkovnicích papírové štítky. Po ukončení řádného pracího cyklu jsou vzorkovnice zbaveny veškerých organických nečistot i zbytků lepidla ze štítků a mají velmi dobrou mikrobiologickou čistotu. Nejsou v nich patrné žádné anorganické usazeniny ve srovnání s jinými čisticími prostředky, které jsou založeny na bázi louhu (po použití alkalických prostředků je ve vzorkovnicích patrný bílý povlak).
V laboratoři jsme vyzkoušeli celou řadu pracích prostředků založených na různé chemické bázi, ale prostředek JM KVART je pro naše účely nejkvalitnější.

Image

1/5/2023 - Doporučení od Ústavu pro kontrolu léčiv
Závěr: Přípravek JM KVART prokázal dostatečnou baktericidní účinnost proti testovacím kmenům Pseudomonas aeruginosa ATCC 15442, Staphylococcus aureus ATCC 6538, Escherichia coli ATCC 10536 a Enterococcus hirae ATCC 10541 snížením počtu přežívajících o více než 5 log v koncentraci 0,1%, během 5 minutové expozice. Dezinfekčně účinná koncentrace přípravku JM KVART je 0,1% při 5 minutové expozici a teplotě prostředí 20°C.

Image

KLIMATIZACE


22/7/2023

JAK POUŽÍVAT DEZINFEKCI JM PRODUKT?


20/7/2023

S vůní nebo bez?

Více se dozvíte na www.jmprodukt.cz/klimatizace

7/7/2023

ČIŠTĚNÍ - PŘED A PO POUŽÍTÍ JM PRODUKT

Návod pro čištění vnitřních a venkovních jednotek klimatizace s použitím dezinfekčních prostředků JM PRODUKT:

Před zahájením čištění ujistěte se, že je klimatizace vypnutá a odpojená od elektrického proudu.


Použití kombinace JM BIO FORTE A JM CHEM PERFEKT:

Více se dozvíte na www.jmprodukt.cz/klimatizace

5/7/2023

JAK VYČISTIT KLIMATIZACI?Návod pro čištění vnitřních a venkovních jednotek klimatizace s použitím dezinfekčních prostředků JM PRODUKT:

Před zahájením čištění ujistěte se, že je klimatizace vypnutá a odpojená od elektrického proudu.


Použití dezinfekce JM Kvart:

Připravte si roztok dezinfekce JM Kvart podle návodu - ŘEDĚNÍ 1:10.

Rozprašovačem naneste roztok JM Kvart na vnitřní povrchy výparníku klimatizace.

Zvláště se zaměřte na oblasti s usazeným prachem, bakteriemi a plísněmi.

Nechte dezinfekci působit po dobu stanovenou na obalu.

Bez ohledu na to, zda se jedná o vnitřní nebo venkovní jednotku, roztok JM Kvart se není nutné oplachovat.

Použití dezinfekce JM Kvart K:

Připravte si roztok dezinfekce JM Kvart K podle doporučeného postupu na obalu.

Rozprašovačem naneste roztok JM Kvart K na vnitřní i venkovní povrchy jednotky klimatizace.

Zajištěte, aby roztok pokryl všechny relevantní části, včetně chladičů, ventilátorů a filtrů.

Nechte roztok působit po dobu stanovenou na obalu.

Poté důkladně opláchněte jednotku čistou vodou, abyste odstranili veškeré zbytky dezinfekčního prostředku.

Kombinace dezinfekce JM BIO FORTE a JM CHEM PERFEKT - ředění 1:6 a více, podle znečištění:

Připravte si roztok dezinfekce JM BIO FORTE a JM CHEM PERFEKT podle návodu na obalech.

Naneste roztok obou prostředků na vnitřní i venkovní povrchy jednotky klimatizace.

Zajištěte, aby roztok pokryl všechny relevantní části, včetně chladičů, ventilátorů a filtrů.

Nechte roztok působit 5- 10 min..

Příjemná vůně těchto dezinfekčních prostředků přispěje k osvěžení vzduchu a zákazníci ji ocení.

Pamatujte, že při čištění klimatizace je důležité dodržovat bezpečnostní pokyny a postupovat v souladu s instrukcemi na obalech dezinfekčních prostředků JM PRODUKT. Oplachování je nutné pouze u dezinfekce JM Kvart K. Pokud máte další otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte se obrátit na náš tým zákaznické podpory.

Více se dozvíte na www.jmprodukt.cz/klimatizace

3/7/2023

Testování rozprašovačů.

1/7/2023

Dávkovače - dezinfekci nemusíte přelévat.
PODÍVEJTE SE NA VIDEO

30/6/2023

Dezinfekce JM PRODUKT přináší několik výhod oproti konkurenci:

Vysoká účinnost: Naše dezinfekce je formulována s důrazem na vysokou účinnost v boji proti mikroorganismům, bakteriím a virům. Naše produkty procházejí přísnými testy a splňují nejvyšší standardy dezinfekce, což vám poskytuje jistotu a spolehlivost.

Široká škála aplikací: Naše dezinfekce je navržena pro různé oblasti, včetně zemědělství, lázeňství a klimatizace. Bez ohledu na to, zda potřebujete dezinfekci pro zemědělské stroje, bazény a sauny nebo klimatizační jednotky, naše produkty pokrývají vaše potřeby.

Kvalitní složení: Sázíme na pečlivě vybrané složky a inovativní technologie při výrobě naší dezinfekce. Jsme si vědomi důležitosti bezpečnosti a zdraví, a proto naše produkty minimalizují použití škodlivých chemikálií a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Odborná podpora: V naší společnosti si zakládáme na odbornosti a profesionálním přístupu. Poskytujeme komplexní odbornou podporu a poradenství, abychom vám pomohli vybrat ten nejvhodnější produkt a řešení pro vaše specifické potřeby. Konkurenceschopné ceny: Jsme si vědomi významu cenové dostupnosti, a proto nabízíme naši dezinfekci za konkurenceschopné ceny. Chceme vám poskytnout vynikající hodnotu za vaše investice a zajistit, aby naše produkty byly dostupné pro co nejširší spektrum zákazníků.

S dezinfekcí JM PRODUKT získáváte nejen výrobek, který vyniká vysokou účinností a kvalitou, ale také zákaznickou podporu a výhodné cenové podmínky. Věříme, že naše dezinfekce je ideální volbou pro vaše potřeby a pomůže vám udržet čisté, bezpečné a zdravé prostředí ve vašem podnikání nebo domácnosti.

www.jmprodukt.cz/klimatizace

OBJEDNÁVKY A KONTAKT
Máte nějaký dotaz? Potřebujete objednat zboží? NAPIŠTE NÁM NA EMAILJM PRODUKT s.r.o.
Jiří Michlovský
Vyhnalov 131
Týnec u Břeclavi
IČO: 293 74 839

OBJEDNÁVKY ONLINE NEBO PO TELEFONU/E-MAILU